Alanya Gergi Tavan

Alanya gergi tavan aydınlatma sistemleri gergi tavan uygulamaları ve 3 boyutlu tek parça duvar kağıdı malzeme satış firması olarak tadilat ve dekorasyon sektöründe çok beğenilen yenilikçi ürünlerin satışını yapıyoruz. Konut projelerinde, iç mimarlık ve dekorasyon sektöründe etkileyici ve estetik gergi tavan modellerini kullanmak isteyen firma ya da son kullanıcılara toptan ve perakende gergi tavan malzemeleri satışı ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Gergi Tavan Alanya

Gergi tavan sistemleri led teknoloji ile birlikte kullanılan dayanıklı, zarif ve montajı kolay olan bir üründür. Konut, iş yeri, ofis, hastane, cafe, okul, otel, kamu kurumu gibi yaşam alanı olan tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen alternatif bir ışık kaynağıdır. Gergi tavan Alanya genelinde pek çok konut, turizm tesisi ve ofiste kullanılan bir malzemedir.

Antalya gergi tavan firması olarak Alanya, Kemer, Manavgat, Finike, Kumluca, Kaş, Konyaaltı ve diğer yerleşim bölgelerine gergi tavan malzemesi satışı yapmaktayız. Sipariş verdiğiniz ürünlerini 24 saat içinde hazırlıyoruz. Antalya gergi tavan firması olarak yeniliğin öncüsü olmak için en son dekoratif ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Gergi tavan fiyatları gergi tavan desenleri ve modeller hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

alanya gergi tavan, gergi tavan alanya, antalya gergi tavan, gergi tavan fiyatları, gergi tavan modelleri, ışıklı tavan, germe tavan, alanya dekorasyon

gergi tavan banner 

Gergi Tavan Baskı Merkezi
Son teknoloji üst düzey UV baskı yapan makina parkımız ile gergi tavanlara dijital baskı ve Türkiye geneline gergi tavan bayilik, eğitim ve montaj hizmeti vermekteyiz..

3D Duvar Kağıdı Baskı
Dilediğiniz herhangi bir resmi tekstil bazlı duvar kağıdına tek parça olarak baskı yapmaktayız

Toptan Ve Perakende Satış
Antalya genelinde dekorasyon ve inşaat projelerine toptan, bireysel kullanıcılara perakende gergi tavan ve duvar kağıdı satış ve montaj hizmeti