Antalya Gergi Tavan Aydınlatma

Antalya gergi tavan aydınlatma sistemlerinin dekor çözümleri ile etkileyici bir tavan ve duvar aydınlatması elde edebilirsiniz. Düşük enerji kullanarak en fazla aydınlatma gergi tavanlar sayesinde elde edilir. Işık geçirgenliği yüksek olan özel üretilmiş gergi tavan bezleri isteğe göre renklendirilebilir ve üzerine resim baskısı yapılabilir.

Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleri

Konut, iş yeri, kamu kurumu, otel, hastane vb pek çok alanlarda dekoratif aydınlatma işleri için en iyi yöntem gergi tavan uygulamalarıdır. Gergi tavan kullanılarak yapılan aydınlatma işlerinde ışık tüm alana aynı homojenlikte dağılarak göz yormayan soft bir ışık kaynağı elde edilir.

Gergi tavanların üzerine isteğe bağlı olarak manzara resimleri, firma logoları ve soyut resimlerin baskısı uv yöntemiyle yapılır. Montajı kolaydır, sökülüp takılabilir, sağlığa zararlı kimyasal maddeler kullanılmadığı için iç dekorasyon projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gergi tavan Antalya firması Gergitek

gergi tavan banner 

Gergi Tavan Baskı Merkezi
Son teknoloji üst düzey UV baskı yapan makina parkımız ile gergi tavanlara dijital baskı ve Türkiye geneline gergi tavan bayilik, eğitim ve montaj hizmeti vermekteyiz..

3D Duvar Kağıdı Baskı
Dilediğiniz herhangi bir resmi tekstil bazlı duvar kağıdına tek parça olarak baskı yapmaktayız

Toptan Ve Perakende Satış
Antalya genelinde dekorasyon ve inşaat projelerine toptan, bireysel kullanıcılara perakende gergi tavan ve duvar kağıdı satış ve montaj hizmeti