Antalya Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan Fiyatları Antalya

Antalya genelinde gergi tavan fiyatları ve gergi tavan aydınlatma sistemlerinin maliyetini merak eden müşterilerimize fikir vermesi amacıyla kısa bilgiler vermek istiyoruz. Gergi tavan maliyeti, gergi tavan metrekare fiyatı ve dekorasyon trendleri hakkında araştırma yapanlara yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Gergi tavan m2 fiyatı Antalya ilimiz genelinde hizmet veren dekorasyon ve gergi tavan firmalarının tecrübe ve malzeme kalitesine göre değişiklikler göstermektedir. Kaliteli gergi tavan bezi kullanan firmaların fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir. Solvent içermeyen uv baskılı gergi tavan metre kare fiyatları montaj hariç minimum 60 tl den başlamaktadır. Antalya gergi tavan fiyatlarını etkileyen diğer bir değişkende uygulama yapılacak alanın büyüklüğüdür. Metraj ne kadar büyük olursa gergi tavan fiyatları belli ölçüde indirimli olacaktır

Antalya'da gergi tavan ihtiyacı olan alçıpan ustası, mimarlık ofisi ve dekorasyon firmalarına en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

gergi tavan banner 

Gergi Tavan Baskı Merkezi
Son teknoloji üst düzey UV baskı yapan makina parkımız ile gergi tavanlara dijital baskı ve Türkiye geneline gergi tavan bayilik, eğitim ve montaj hizmeti vermekteyiz..

3D Duvar Kağıdı Baskı
Dilediğiniz herhangi bir resmi tekstil bazlı duvar kağıdına tek parça olarak baskı yapmaktayız

Toptan Ve Perakende Satış
Antalya genelinde dekorasyon ve inşaat projelerine toptan, bireysel kullanıcılara perakende gergi tavan ve duvar kağıdı satış ve montaj hizmeti